Zestawy paneli tapicerowanych do pokoju dziecięcego

Zestawy paneli tapicerowanych do pokoju dziecięcego

Panele tapicerowane stały się prawdziwym hitem wnętrzarskim. Co ciekawe, nie są wynikiem chwilowej mody, lecz mają charakter ponadczasowy. Wszystko za sprawą uniwersalnej dekoracyjności i wielkiego potencjału w zakresie kształtowania estetyki poszczególnych pomieszczeń domowych i nie tylko. Cechy te sprawiają, że panele tapicerowane stanowią także idealny sposób na udekorowanie pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę zestawów paneli tapicerowanych dla dzieci.

Panele tapicerowane dla dzieci

Pokój dziecięcy to szczególne pomieszczenie w każdym domu. To w nim małe pociechy mają swój własny świat pełen kreatywnych zabaw, magicznych opowieści i wspaniałych okazji do radości, ale i wypoczynku. Urządzając pokoje dziecięce rodzice stają przed wyzwaniem jakim jest stworzenie aranżacji, które będą zachwycać dzieci, ale zapewnią też funkcjonalność użytkowania na co dzień oraz bezpieczeństwo. Ponadto pokój dziecka wymaga odpowiedniej oprawy dekoracyjnej, bowiem to właśnie ozdobne detale sprawią, że maluch będzie czuł się w swoim pokoju wyjątkowo i jak u siebie. Jednym ze sposobów na stworzenie aranżacji, która będzie przyjazna dziecięcym gustom jest zastosowanie paneli dekoracyjnych dla dziecka. Największą zaletą paneli tapicerowanych do pokoju dziecka jest to, że mogą one pełnić nie tylko rolę dekoracyjną czyniąc aranżację przytulną i finezyjną, ale także zwiększać poczucie bezpieczeństwa. Bowiem panele tapicerowane na ścianę dla dzieci mogą zostać zamontowane w obrębie łóżka dziecięcego pełniąc rolę zabezpieczenia przed uderzeniem się o twardą ścianę podczas zabawy lub snu. Panele przy łóżku dziecięcym dają też większe wrażenie przytulności oraz chronią przed zimną powierzchnią ściany.

Panele tapicerowane do pokoju dziecięcego a wzornictwo

Panele dekoracyjne dla dziecka to idealny sposób na stworzenie niebanalnej aranżacji pokoju dziecięcego. Dzieci kochają żywe i pastelowe kolory, piękne wzory oraz kolorowe motywy związane z ich indywidualnymi zainteresowaniami. Dlatego też panele tapicerowane dla dzieci pięknie wzbogacą każdy pokój dziecięcy i ożywią aranżację. Przygotowaliśmy szeroki wybór różnorodnych wzorów i kompozycji kolorystycznych, które idealnie odzwierciedlają dziecięce gusta i zainteresowania. Efektowne kolory, wzory i motywy to jednak nie wszystko. Ciekawą propozycję stanowią bowiem panele tapicerowane na ścianę dla dzieci, które nawiązują kształtem lub motywem przewodnim zaprezentowanym na tkaninie obiciowej do ulubionych bajek dziecięcych, postaci bądź popularnych zabawek. Hitem wnętrzarskim stały się panele tapicerowane dla dzieci prezentujące ulubione księżniczki, rycerzy, motywy ze świata sportu. Ale warto także zwrócić uwagę na finezyjne panele tapicerowane przypominające klocki bądź plaster miodu.

Panele tapicerowane dla dzieci w naszej ofercie

  • Panele tapicerowane dla dziewczynki
  • Panele tapicerowane dla chłopca
  • Uniwersalne panele tapicerowane do pokoju dziecka
  • Wzorzyste i jednolite panele tapicerowane dla dzieci
  • Panele tapicerowane na ścianę dla dzieci z motywami bajkowymi
  • Panele tapicerowane 3D
  • Panele tapicerowane dla dzieci w kształcie klocków i innych zabawek

Panele tapicerowane dla dziewczynki

Pokoje dziewczynek przeobrażają się zwykle w królestwa księżniczek, krainy elfów i wróżek, a także różowe salony mody. Nic w tym dziwnego, bowiem takie aranżacje zachwycają maluchy sprawiając, że ich rzeczywistość jest niczym z bajki. Za pomocą wzorów, kolorów i spójnych dekoracji możemy urządzić wymarzony pokój dla dziewczynki. Pomocne w tym będą również panele tapicerowane dla dziewczynki, które zachwycają urokliwym wzornictwem dopasowanym do oczekiwań Twojej pociechy. Wróżki, księżniczki, wzory geometryczne, zwierzątka – to tylko niektóre z naszych propozycji. Duże znaczenie ma także dobór kształtu i kompozycji kolorystycznej. Przygotowaliśmy atrakcyjny wybór tkanin obiciowych, którymi pokryte są panele tapicerowane dla dziewczynek. Dzięki temu każda mała dziewczynka będzie zachwycona swoją dekoracją ścienną.

Panele tapicerowane dla chłopca

Panele tapicerowane dla chłopca to doskonały sposób na wzbogacenie aranżacji pokoju dziecięcego. Za pomocą paneli dekoracyjnych z wzorami dla chłopców z powodzeniem można nie tylko efektownie udekorować aranżację, ale także sprawić, że pokój stanie się przytulniejszy. Panele tapicerowane dla chłopca mogą zostać zastosowane na fragmencie ściany np. przy łóżku lub w kąciku czytelniczym, a także stanowić ozdobę całej ściany. Panele tapicerowane w pokoju dziecka prezentują się wyjątkowo efektownie za sprawą stylizowanej formy. Mogą to być jednolite panele tapicerowane dla chłopca utrzymane w kolorystyce odpowiadającej jego gustom lub wzorzyste elementy prezentujące ulubione motywy i postacie. W pokojach chłopców doskonale się prezentują również panele tapicerowane dziecięce przypominające budowę z klocków, plaster miodu, czy też geometryczne wzory. Możliwości jest wiele i z pewnością uda Ci się dobrać preferowany wzór, kolor i zestaw paneli tapicerowanych dla dzieci. Oferujemy bowiem zarówno gotowe zestawy paneli tapicerowanych dla dziecka, jak i możliwość samodzielnego skomponowania własnych kompozycji z poszczególnych propozycji.

Panele tapicerowane dziecięce to prawdziwy hit wnętrzarski nadchodzących sezonów. Ich zastosowanie ma wiele zalet zarówno w kontekście dekoracyjnym, jak i użytkowym. Bez wątpienia są więc wartościowym dodatkiem w pokojach dziecięcych. Panele tapicerowane do pokoju dziecka, które dla Ciebie przygotowaliśmy z pewnością spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i małego lokatora pokoju.