Witaj w Świecie Dekoracji!

Adres: 37-126 Medynia Głogowska 637

Telefon: 570 670 200

biuro@swiatdekoracji.pl

Sklep internetowy swiatdekoracji.pl jest częścią marki Meble-Bogart.pl Łukasz Grata

Meble-Bogart.pl Łukasz Grata
37-125 Czarna 825
REGON: 180755658  
NIP: PL5170133984 

Numer konta bankowego PL:

mBank: 11114020040000300278162991


Odkryj piękno swojego wnętrza

W Świecie Dekoracji uważamy, że każdy zasługuje na piękne wnętrze - wystarczy je jedynie odpowiednio dopieścić. To właśnie detale, takie jak akcesoria i dekoracje sprawiają, że aranżacje nabierają wyjątkowego stylu i charakteru. Kierując się naszą misją, którą jest czynienie wnętrz piękniejszymi tak przygotowujemy nasz asortyment, by każdy mógł znaleźć w nim produkty dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, a także różnych gustów.

W swiatdekoracji.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by nadać swemu wnętrzu preferowanego stylu. Stawiamy na design, oryginalność i trendy, które od lat staramy się także kreować. Proponujemy meble i dodatki zaprojektowane z największą precyzją. Nasze meble charakteryzuje ergonomia i komfort, wynikające z wykorzystania najlepszych komponentów i dopracowania estetycznego. Także dekoracje i akcesoria dobieramy ze szczególną starannością, by mieć pewność, że naszą ofertę tworzą tylko wysokiej jakości produkty.

Inspirujemy i dzielimy się wiedzą

ŚwiatDekoracji.pl powstał jako wyraz zamiłowania do oryginalnych dodatków aranżacyjnych i pragnienia podzielenia się nimi. Lubimy bowiem inspirować, ale także przyczyniać się do tworzenia pięknych wnętrz. Stawiając na nieustanny rozwój naszej działalności, niezmiennie dążymy do zachowania najwyższej jakości produktów oraz obsługi naszych Klientów, którym nie tylko sprzedajemy, ale chętnie też pomagamy doradzając najlepsze rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, poza sprzedażą pięknych mebli i dekoracji, także inspirujemy oferując czaty i kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami. Ponadto za pomocą prowadzonych przez naszych specjalistów od designu blogów, dzielimy się wiedzą o aranżacjach wnętrz. Bogaty asortyment produktów znajdujących się w sklepie zapewnia dużą wszechstronność wyboru w pełni trafiającego i zaspokajającego nawet najbardziej wymagające gusta i oczekiwania.

Bogactwo oferty swiatdekoracji.pl

Ze szczególną przyjemnością prezentujemy Ci bogatą i precyzyjnie dopracowaną kolekcję atrakcyjnych dodatków i przedmiotów wykorzystywanych w aranżacji wnętrz, jak i wysokiej jakości mebli. Dbamy o to, by odwiedziny w naszym sklepie i zakupy preferowanych artykułów stanowiły pełną przyjemność i dawały satysfakcję z efektów. Pragniemy jednak byś z nami został na dłużej i czerpał pełnymi garściami także z naszej wiedzy i doświadczenia, które znajdziesz na blogu. Zapraszamy do sięgania po inspiracje i realizowania swoich marzeń o wyjątkowym wystroju swoich wnętrz.