Zasłony

Zasłony stanowią jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych w każdym wnętrzu. Dobierając je do stylu i wyglądu aranżacji możemy kształtować jej ostateczny charakter. Dzięki temu zmieniając zasłony, można w prosty sposób odświeżyć wnętrze i nadać mu nowego wyrazu. W ofercie sklepu Swiatdekoracji.pl przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo bogatą ofertę zasłon,firan oraz rolet dopasowanych do każdego okna w przystępnych cenach.

Zasłony w Twoim domu

Tekstylia dekoracyjne są w każdym domu bardzo ważnym wykończeniem aranżacji. Nadają efektu przytulności, a także dopełniają efekt wizualny wnętrza. Zarówno poduszki, firany, narzuty na łóżko, jak izasłony zaciemniające pełnią istotną rolę dekoracyjną, więc warto je dobierać ze szczególną starannością. Zasłony pełnią dwie funkcje: ozdobną oraz praktyczną. Mogą stanowić osobną dekorację okna bez firan, jak i współgrać z nimi. Zasłony to ozdoba aranżacji, która ma duże znaczenie dla całościowego efektu wizualnego, gdyż ze wszystkich tekstyliów najbardziej zwraca na siebie uwagę. Tekstylia można dobierać na zasadzie spójności lub kontrastu. Pierwsza forma kształtowania estetyki wnętrza polega na dobieraniu zasłon w taki sposób, aby spójnie harmonizowały i spajały się ze wzornictwem i kompozycją kolorystyczną aranżacji. Natomiast druga forma komponowania zasłon z resztą aranżacji to kontrast. Wówczas zasłony mogą się wyróżniać zarówno wzorami, jak i kolorami stanowiąc kontrapunkt dla wyposażenia wnętrza.

Zasłony w Swiatdekoracji.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyjątkowo obfity wybór efektownych i zarazem cechujących się wysoką jakością zasłon, które doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Za sprawą dużej gamy propozycji do wyboru, każdy z powodzeniem może znaleźć zasłony w preferowanym stylu, kompozycji kolorystycznej, wykończeniach, czy wymiarach. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne zasłony. Wśród naszych propozycji znaleźć można efektowne komplety, jak i zasłony na sztuki produkowane przez najlepszych, rzetelnych producentów. Dzięki starannemu doborowi produktów do naszego asortymentu, możemy poszczycić się wyjątkowo efektowną kolekcją zasłon, z pomocą których można uczynić swoje wnętrza piękniejszymi.

Zasłony i ich rodzaje

Zasłony z naszego asortymentu dostępne są w różnych wzorach, kolorach, ale także rodzajach. W zależności od oczekiwań możemy zaoferować różne typy zasłon. Dostępne są bowiem zarówno zasłony pełniące wyłącznie funkcję ozdoby, jak i chroniące pomieszczenie przed słońcem i zapewniające prywatność domownikom. Oferujemy zasłony dekoracyjne, zaciemniające, a także zasłony panelowe. Można także wybrać zasłony pod kątem sposobów ich zawieszania. Zasłony na taśmie marszczącej posiadają marszczenie, które można samodzielnie regulować w miarę oczekiwań. Taką zasłonę wiesza się na karniszu za pomocą żabek lub specjalnych haczyków. Natomiast zasłony na przelotkach, szelkach lub kanale zawiesić można bezpośrednio na rurze karnisza.

Tkaniny a zasłony

Zasłony dostępne w naszej ofercie wykonane są z różnorodnych materiałów. Do wyboru są zarówno materiały cienkie, lekkie, jak i bardzo ciężkie i mięsiste. Popularnością cieszą się zasłony satynowe posiadające zwykle jedną stronę połyskująca, a drugą matową. Połysk sprawia, że nadają wnętrzu wytworności. W minimalistycznych, jak i klasycznych wnętrzach dobrze się sprawdzają zasłony z tafty, która jest dość gęsta, sztywna i nieprzejrzysta. Kolory mienią się i zmieniają w zależności od kąta padania światła. Jednak to zasłony z tkanin bawełnianych cieszą się największą popularnością ze względu na uniwersalny charakter i ponadczasowość. Dostępne są one w rożnych grubościach, gęstościach, a także fakturach. Często naturalna bawełna łączona jest z dodatkami włókien sztucznych, zwłaszcza poliestrowych.

Nasz sklep poleca szeroki wybór lamp dekoracyjnychdo salonu, które rozświetlą ciemny wystrój wnętrza. W asortymencie posiadamy równieżdrobne dekoracje, które idealnie dopasują się do każdego mebla. Zapewniamy, że nasze produkty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału, są wytrzymałe.