Zasłony na przelotkach

Zasłony na przelotkach

Rodzajów zasłon okiennych jest naprawdę sporo do wyboru, dzięki czemu każdy z powodzeniem może znaleźć propozycje idealnie dopasowane do potrzeb swoich aranżacji. Zasłony, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem oraz są cenione przez użytkowników to zasłony na przelotkach Są to zasłony, których nie wieszamy na tradycyjnych żabkach lecz nawlekamy je na rurę karnisza przez specjalne otwory, które zazwyczaj mają kształt koła lub kwadratu i są wykonane z metalu w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Eleganckie zasłony gładkie naszego sklepu cieszą się szczególnym zainteresowaniem, gdyż stanowią gustowny, nienachalny element aranżacyjny.

 

Zasłony na przelotkach o sypialni

Nie ulega wątpliwości, że zasłony na przelotkach  cieszą się szczególną popularnością i są jednymi z najczęściej wybieranych i docenianych rodzajów zasłon. Są co najmniej dwa powody, dla których ten typ zasłon króluje nad innymi. Pierwszym i najistotniejszym zarazem jest fakt, że są wyjątkowo łatwe w zawieszaniu, jak i zdejmowaniu z karnisza. Pozwala to na dużą oszczędność czasu, jak i energii wkładanych w wymianę zasłon przy okazji robienia domowych porządków. Zasłony na przelotkach łatwiej jest także przesuwać po linii karnisza i tym samym łatwo jest je ładnie, równomiernie rozłożyć, by uzyskać zamierzony efekt estetyczny. Zasłony na przelotkach pozwalają uzyskać nowoczesny wyraz aranżacji oraz nadają wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Mogą być zarówno ciężkie, okazałe, wielowarstwowe, z lambrekinem lub proste i subtelne. Z łatwością można je dopasować do firan na kołach, dzięki czemu cała dekoracja okienna będzie spójna i elegancka.

 

Zasłony na przelotkach dopełnią aranżację

Zasłony na taśmie z naszego asortymentu dostępne są w różnych wzorach, kolorach, ale także rodzajach. W zależności od oczekiwań możemy zaoferować różne typy zasłon. Dostępne są bowiem zarówno zasłony pełniące wyłącznie funkcję ozdoby, jak i chroniące pomieszczenie przed słońcem i zapewniające prywatność domownikom. Oferujemy zasłony dekoracyjne, zaciemniające, a także zasłony panelowe. Można także wybrać zasłony pod kątem sposobów ich zawieszania. Zasłony na taśmie marszczącej posiadają marszczenie, które można samodzielnie regulować w miarę oczekiwań. Taką zasłonę wiesza się na karniszu za pomocą żabek lub specjalnych haczyków. Natomiast zasłony na kółkach, szelkach lub kanale zawiesić można bezpośrednio na rurze karnisza.

 

Kolekcje zasłon na przelotkach

Zasłony na przelotkach dostępne w naszej ofercie wyróżniają się zarówno najwyższą jakością, jak i efektownym wyglądem. Wszystkie kolekcje zasłon przelotowych dobieramy ze szczególną starannością, by każdy bez względu na upodobania wzornicze i designerskie mógł znaleźć zasłony idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Zasłony dostępne w naszej kolekcji cechują się niebanalnym wzornictwem silnie związanym z najnowszymi trendami z zakresu wyposażenia wnętrz i designu.


Zalety zasłon na przelotkah:
-łatwy sposób wieszania i zdejmowania z karnisza,
-równomierne rozkładanie,
-mogą być ciężkie, okazałe, wielowarstwowe z lambrekinem lub proste i subtelne,
-są wykonane z najwyżej jakości materiału,
-posiadają niebanalne wzornictwo.

 

Nasz sklep posiada bardzo duży wybór modnych zasłon z nadrukiem dopasowujące się do każdego pomieszczenia. Zasłony zdobione oraz inne produkty znajdujące się w naszej ofercie wykonane zostały z najwyższej jakości tkanin, a także cechuje je precyzyjne wykończenie, przez co pięknie się układają. Nowością są zasłony Pierre Cardin oraz zasłony Eva Minge.