Blog - co nowego?

Sypialnia kojąca zmysły a dekoracje
0 komentarze
8 odsłony
Sypialnia

To właśnie w sypialni powinniśmy mieć możliwość się relaksować, efektywnie wypoczywać i koić zmysły. Regeneracja ciała i umysłu ma bowiem istotne znaczenie dla naszego zdrowia, samopoczucia i zdolności koncentracji na co dzień. Dlatego urządzając swoje sypialnie warto zadbać, aby aranżacje sprzyjały efektywnemu wypoczynkowi. 

Panele tapicerowane, czyli sposób na modny dekor ściany
0 komentarze
9 odsłony
Inspiracje

Mimo że panele tapicerowane są obecne w świecie designu wnętrzarskiego już od dobrych kilku sezonów, to właśnie teraz z impetem wkroczyły do naszych aranżacji. Projektanci i dekoratorzy wnętrz odkryli przed nami ich wielki potencjał dekoracyjny, ale również docenili wartość użytkową. 

Biophilic design – na czym polega nowy trend wnętrzarski?
0 komentarze
17 odsłony
Trendy

Projektowanie biofilne to koncepcja, która ma swój początek w branży budowlanej. Polega na zwiększeniu świadomości ekologicznej i tworzeniu przestrzeni domowych i użytkowych, które są nie tylko inspirowane naturą, ale także silnie z nią związane. Użytkownicy domów czują się w nich niczym w otoczeniu przyrody poprzez wykorzystanie natury, natury pośredniej i motywów związanych ze światem flory i fauny. 

Jak dobrać lampy do sypialni?
0 komentarze
76 odsłony
Sypialnia

Urządzając sypialnię warto zadbać o to, aby dobrane dekoracje, kolory i wykończenia odpowiednio harmonizowały ze sobą. Natomiast całą kompozycję aranżacyjną zwieńczy dobrze dobrane oświetlenie. Wybierając lampy do sypialni warto mieć na uwadze, by stworzyć w niej przytulny, kojący zmysły klimat.

Jak dobrać zasłony do stylu wnętrza?
0 komentarze
46 odsłony
Porady

Każdy z nas urządzając swoje wnętrza oczekuje, że efekt będzie nie tylko funkcjonalny, ale i estetycznie dopracowany. Jeżeli pokój ma prezentować się perfekcyjnie, oprócz doboru odpowiedniej kompozycji kolorystycznej, mebli i dekoracji, nie należy zapominać o aranżacji okien. Każdy w tym zakresie ma swoje indywidualne upodobania, lecz wybierając zasłony do okien, warto zadbać o to, aby pasowały one przyjętego stylu wnętrzarskiego.

Złota rada – czyli o tym, jak stosować złote dekoracje we wnętrzach
0 komentarze
63 odsłony
News

Mimo, że w ostatnich latach w naszych aranżacjach królowały biel i szarości, a także neutralne dekory, to na przestrzeni epok to wcale nie one stanowiły nieodłączny element kreacji mieszkań. Prym bowiem wiodły metaliczne barwy, które występowały w formie detali i dekoracji. Dziś najpopularniejsze w każdym stylowym wnętrzu jest złoto. Kolor ten kojarzy się z władzą, sprytem, zamożnością. Umiejętnie zastosowane złote dekoracje potrafią w wyrafinowany sposób je upiększyć.

Jak urządzić pokój gościnny?
0 komentarze
283 odsłony
Pomieszczenia

Pokój gościnny pełni istotną funkcję w domu. Bowiem nie tylko przyjmujemy w nim gości od czasu do czasu, ale także domownicy z niego korzystają na co dzień. Różni się więc rolą w porównaniu z innymi pomieszczeniami w domu. Warto go urządzić z dbałością o detale oraz zapewnienie maksymalnego komfortu. 

Jak udekorować ściany w przedpokoju?
0 komentarze
187 odsłony
Pomieszczenia

Urządzanie przedpokoju warto rozpocząć od wyboru stylu przewodniego, czyli designu, w myśl którego będziemy dobierać poszczególne elementy wyposażenia, kolory i dekoracje. Zarówno meble do przedpokoju, jak i inne dodatki powinny być nie tylko funkcjonalne, ale i spójne estetycznie z całą koncepcją. 

Motywy egzotyczne we wnętrzach, czyli o tym jak urządzić wnętrze w stylu Urban jungle
228 odsłony
News

Styl Urban jungle cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź, jak urządzić swój dom w egzotycznym stylu.

Obudź wnętrza z zimowego snu wiosennymi dekoracjami
196 odsłony
Trendy

Wiosna to idealny czas na zmiany. Wszystko budzi się do życia i nabiera kolorów. Warto zaprosić wiosnę do swojego domu i przeprowadzić metamorfozę aranżacji za pomocą wiosennych dekoracji.