Oficjalny blog sklepu Świat Dekoracji

Jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów?

Sprawdź jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów, by móc ożywić i upiększyć swoje wnętrza.
Czytaj dalej
Jak udekorować ściany w sypialni?

Sypialnia jest wnętrzem, które wymaga szczególnej oprawy. Sprawdź jakie dekoracje ścienne uczynią ją jeszcze bardziej wyjątkową.
Czytaj dalej
Jak udekorować nowoczesny salon?

Salon jest wnętrzem pełniącym rolę wypoczynkową, ale także ma prezentować się reprezentacyjnie, gdyż przyjmujemy w nim gości. Zadbaj więc o odpowiednią oprawę dekoracyjną nowoczesnego pokoju dziennego.
Czytaj dalej
Metamorfoza sypialni w jeden dzień

Wystrój wnętrz może po pewnym czasie się znudzić i opatrzyć. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest przeprowadzenie szybkiej metamorfozy i uczynienie aranżacji sypialnianej wyjątkowo efektowną. 
Czytaj dalej
Obudź wnętrza z zimowego snu wiosennymi dekoracjami

Wiosna to idealny czas na zmiany. Wszystko budzi się do życia i nabiera kolorów. Warto zaprosić wiosnę do swojego domu i przeprowadzić metamorfozę aranżacji za pomocą wiosennych dekoracji.
Czytaj dalej
Jakie wybrać zasłony do wnętrz w stylu klasycznym?

Dekoracja okna ma szczególne znaczenie dla aranżacji wnętrz w stylu klasycznym. Sprawdź, jakie zasłony najlepiej sprawdzą się w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach.
Czytaj dalej
Trendy w dekoracji wnętrz na rok 2019

Każdy sezon przynosi pewne zmiany w zakresie mody na dekoracje i przedmioty użytkowe. Sprawdź najnowsze trendy w dekoracji wnętrz na rok 2019. Jakie dekoracje będą pojawiać się w najciekawszych projektach wnętrzarskich w tym roku?
Czytaj dalej