Blog - co nowego?

Na co zwrócić uwagę podczas urządzania sypialni?
0 komentarze
362 odsłony
Sypialnia

Aby sypialnia spełniała nasze oczekiwania, jej aranżacja musi być odpowiednio rozplanowana, a jej wyposażenie wspierać komfort i wygodę pod różnymi względami. Istotne znaczenie mają również dekoracje i dobór kompozycji kolorystycznej. W tym zakresie istotne znaczenie mają nie tylko wybrane meble do sypialni. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę urządzając idealną sypialnię?

Sposób na łatwą metamorfozę salonu
0 komentarze
230 odsłony
Salon

Wprowadzenie do salonu nowego koloru to najlepszy, a zarazem najłatwiejszy sposób, aby nadać aranżacji zupełnie nowy charakter. Z pomocą dekoratora wnętrz przygotowaliśmy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pomogą przeprowadzić estetyczną rewolucję w Twoim salonie.

Trend minimalizmu a dekoracje – jak je dobrać do nowoczesnych wnętrz?
0 komentarze
808 odsłony
Trendy

Styl minimalistyczny cieszy się niesłabnącą popularnością. Wynika to z tego, że takie aranżacji wzbudzają wrażenie większej przestronności, wizualnej spójności i są wyjątkowo funkcjonalne.  Sprawdź, jak urządzić minimalistyczną przestrzeń.

Jak optycznie powiększyć kawalerkę?
0 komentarze
478 odsłony
Pomieszczenia

Urządzenie kawalerki jest wyjątkowo wymagającym zajęciem. Na niewielkim metrażu musimy zmieścić kilka stref użytkowych i przy tym uważać, aby zbytnio nie przytłoczyć pomieszczenia. Pomocna w tym zakresie będzie znajomość kilku trików wnętrzarskich.

Styl scandi boho – dlaczego jest tak popularny?
0 komentarze
753 odsłony
Trendy

Scandi boho to styl, który cieszy się rosnącą popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Sprawdź, jak urządzić wnętrze w tym modnym stylu.

Okna bez firan? Pomysły na nowoczesną aranżację okna
0 komentarze
899 odsłony
Trendy

Zima to czas, gdy chcemy w naszych domach czuć się przytulniej i ciepło. Tworzymy więc aranżacje pełne miękkich i puszystych tkanin, ciężkich dodatków, a okna zdobią firanki i ciężkie zasłony. Nadejście wiosny zmienia to podejście i chcemy powiewu świeżości i nowości, a wnętrza w efekcie czynimy bardziej przestronnymi i jasnymi. Sprawdź, jak stworzyć wiosenną aranżację okna.

Powiew wiosny w Twoim domu, czyli jak odświeżyć aranżacje po zimie?
0 komentarze
573 odsłony
Trendy

Wiosna to czas nie tylko gruntownych domowych porządków i chowania zimowych ubrań w głąb szafy. Warto w tym okresie także odświeżyć swoje aranżacje wnętrzarskie, aby nabrały wiosennej lekkości i radosnego wyrazu. Na szczęście nie musisz w tym celu przeprowadzać gruntownego remontu, czy też zmieniać umeblowania. 

Jak wybrać wysokiej jakości ręcznik kąpielowy?
0 komentarze
890 odsłony
Łazienka

Ręczniki kąpielowe są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Powinny nie tylko ładnie się prezentować, aby dopełniać estetykę aranżacji łazienki, ale również cechować się wysoką jakością. Ręczniki różnią się od siebie kolorem, rodzajem tkaniny, gramaturą. Które ręczniki są najlepsze pod względem jakości?

Jak dobrać zasłony do aranżacji wnętrza?
0 komentarze
464 odsłony
Trendy

Zasłony oraz inne tekstylia wnętrzarskie mają duży potencjał kształtowania charakteru poszczególnych aranżacji. Aby efekt wizualny był zachwycający, koniecznie należy dopasować rodzaj tych dodatków do stylu przewodniego przyjętego we wnętrzu. Jak dobrać zasłony do wnętrza?

Jak urządzić wnętrza w stylu angielskim?
0 komentarze
737 odsłony
Trendy

W angielskich aranżacjach królują pastelowe kompozycje kolorystyczne, a także sielska atmosfera. Doskonale sprawdzają się tu ciepłe odcienie oraz złamane biele, które budują klimat wnętrz. Eleganckie dodatki i meble nadają wnętrzom przytulności oraz romantycznego charakteru, który definiuje styl angielski.