Oficjalny blog sklepu Świat Dekoracji

Przytulna sypialnia w kilku krokach

Sypialnia to wnętrze szczególne dla wszystkich domowników. To w niej można odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień. Sprawdź, jak urządzić przytulną sypialnię, która będzie prawdziwą enklawą wypoczynku i relaksacji.
Czytaj dalej
Czy figurki dekoracyjne wciąż są modne?

Figurki dekoracyjne to jedna z najbardziej popularnych metod ozdabiania aranżacji domowych. Z ich pomocą można z łatwością dopełnić styl wnętrza, a także ukształtować jego ostateczny charakter. Sprawdź, w jakich stylach aranżacyjnych figurki dekoracyjne sprawdzą się najlepiej.
Czytaj dalej
Urządzamy salon w stylu skandynawskim

Styl skandynawski cieszy się rosnącą popularnością już od kilku lat i wygląda na to, że prędko się to nie zmieni. Sprawdź, jak urządzić przytulny i zarazem praktyczny salon w stylu skandynawskim.
Czytaj dalej
Jak urządzić salon w kawalerce?

Urządzenie kawalerki może stanowić swoiste wyzwanie. Jednakże przy odrobinie starań i znajomości kilku ważnych tricków wnętrzarskich możemy stworzyć funkcjonalny i estetycznie dopracowany salon w kawalerce.
Czytaj dalej
Tania metamorfoza jadalni w 2 krokach

Jadalnia jest szczególnym pomieszczeniem w domu. To w niej przyjmowani są goście, a także na co dzień służy domownikom do wspólnych spotkań przy stole i delektowania się posiłkami. Jeżeli znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja jadalni, sprawdź jak ją odmienić w dwóch prostych krokach.
Czytaj dalej
Letnie inspiracje kolorystyczne do wnętrz – 2019

Zaproś lato do swojego domu i spraw, by stał się bardziej kolorowy. Sprawdź, które kolory są najmodniejsze w tym roku.
Czytaj dalej
Motywy egzotyczne we wnętrzach, czyli o tym jak urządzić wnętrze w stylu Urban jungle

Styl Urban jungle cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź, jak urządzić swój dom w egzotycznym stylu.
Czytaj dalej
Urządzamy salon w stylu klasycznym

Salon w stylu klasycznym to sposób na osiągnięcie wnętrza, które będzie eleganckie i zarazem wyjątkowo komfortowe. Sprawdź, jak stworzyć kojącą zmysły aranżację w stylu klasycznym. 
Czytaj dalej
Jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów?

Sprawdź jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów, by móc ożywić i upiększyć swoje wnętrza.
Czytaj dalej
Jak udekorować ściany w sypialni?

Sypialnia jest wnętrzem, które wymaga szczególnej oprawy. Sprawdź jakie dekoracje ścienne uczynią ją jeszcze bardziej wyjątkową.
Czytaj dalej