Blog - co nowego?

Trend minimalizmu a dekoracje – jak je dobrać do nowoczesnych wnętrz?
0 komentarze
252 odsłony
Trendy

Styl minimalistyczny cieszy się niesłabnącą popularnością. Wynika to z tego, że takie aranżacji wzbudzają wrażenie większej przestronności, wizualnej spójności i są wyjątkowo funkcjonalne.  Sprawdź, jak urządzić minimalistyczną przestrzeń.

Jak optycznie powiększyć kawalerkę?
0 komentarze
112 odsłony
Pomieszczenia

Urządzenie kawalerki jest wyjątkowo wymagającym zajęciem. Na niewielkim metrażu musimy zmieścić kilka stref użytkowych i przy tym uważać, aby zbytnio nie przytłoczyć pomieszczenia. Pomocna w tym zakresie będzie znajomość kilku trików wnętrzarskich.

Styl scandi boho – dlaczego jest tak popularny?
0 komentarze
486 odsłony
Trendy

Scandi boho to styl, który cieszy się rosnącą popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Sprawdź, jak urządzić wnętrze w tym modnym stylu.

Okna bez firan? Pomysły na nowoczesną aranżację okna
0 komentarze
692 odsłony
Trendy

Zima to czas, gdy chcemy w naszych domach czuć się przytulniej i ciepło. Tworzymy więc aranżacje pełne miękkich i puszystych tkanin, ciężkich dodatków, a okna zdobią firanki i ciężkie zasłony. Nadejście wiosny zmienia to podejście i chcemy powiewu świeżości i nowości, a wnętrza w efekcie czynimy bardziej przestronnymi i jasnymi. Sprawdź, jak stworzyć wiosenną aranżację okna.

Powiew wiosny w Twoim domu, czyli jak odświeżyć aranżacje po zimie?
0 komentarze
406 odsłony
Trendy

Wiosna to czas nie tylko gruntownych domowych porządków i chowania zimowych ubrań w głąb szafy. Warto w tym okresie także odświeżyć swoje aranżacje wnętrzarskie, aby nabrały wiosennej lekkości i radosnego wyrazu. Na szczęście nie musisz w tym celu przeprowadzać gruntownego remontu, czy też zmieniać umeblowania. 

Jak wybrać wysokiej jakości ręcznik kąpielowy?
0 komentarze
659 odsłony
Łazienka

Ręczniki kąpielowe są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Powinny nie tylko ładnie się prezentować, aby dopełniać estetykę aranżacji łazienki, ale również cechować się wysoką jakością. Ręczniki różnią się od siebie kolorem, rodzajem tkaniny, gramaturą. Które ręczniki są najlepsze pod względem jakości?

Jak dobrać zasłony do aranżacji wnętrza?
0 komentarze
366 odsłony
Trendy

Zasłony oraz inne tekstylia wnętrzarskie mają duży potencjał kształtowania charakteru poszczególnych aranżacji. Aby efekt wizualny był zachwycający, koniecznie należy dopasować rodzaj tych dodatków do stylu przewodniego przyjętego we wnętrzu. Jak dobrać zasłony do wnętrza?

Jak urządzić wnętrza w stylu angielskim?
0 komentarze
572 odsłony
Trendy

W angielskich aranżacjach królują pastelowe kompozycje kolorystyczne, a także sielska atmosfera. Doskonale sprawdzają się tu ciepłe odcienie oraz złamane biele, które budują klimat wnętrz. Eleganckie dodatki i meble nadają wnętrzom przytulności oraz romantycznego charakteru, który definiuje styl angielski.

Jak sprawić, aby nowoczesna sypialnia była przytulniejsza?
0 komentarze
643 odsłony
Sypialnia

Sypialnia powinna być niczym oaza spokoju. Być miejscem, w którym możemy czuć się swobodnie, intymnie i przyjemnie. Aby osiągnąć taki efekt, warto podejść do jej urządzania ze szczególną starannością i dopełnić ją o dekoracje. 

Poznaj kolory roku 2021 według Pantone
0 komentarze
750 odsłony
Trendy

Instytut Pantone już od 1963 roku zajmuje się systematyzowaniem barw, ale również kreowaniem trendów w tej dziedzinie. Praca instytutu silnie oddziałuje nie tylko na branżę wnętrzarską, ale ogólnie pojęty design, modę odzieżową oraz sztukę i kulturę. Jakie kolory będą najbardziej trendy w nadchodzącym roku 2021?https://www.swiatdekoracji.pl/770-dekoracjetekstylia