Blog - co nowego?

Motywy egzotyczne we wnętrzach, czyli o tym jak urządzić wnętrze w stylu Urban jungle
69 odsłony
News

Styl Urban jungle cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź, jak urządzić swój dom w egzotycznym stylu.

Obudź wnętrza z zimowego snu wiosennymi dekoracjami
52 odsłony
Trendy

Wiosna to idealny czas na zmiany. Wszystko budzi się do życia i nabiera kolorów. Warto zaprosić wiosnę do swojego domu i przeprowadzić metamorfozę aranżacji za pomocą wiosennych dekoracji.

Jak udekorować nowoczesny salon?
39 odsłony
Trendy

Salon jest wnętrzem pełniącym rolę wypoczynkową, ale także ma prezentować się reprezentacyjnie, gdyż przyjmujemy w nim gości. Zadbaj więc o odpowiednią oprawę dekoracyjną nowoczesnego pokoju dziennego.

Metamorfoza sypialni w jeden dzień
41 odsłony
Porady

Wystrój wnętrz może po pewnym czasie się znudzić i opatrzyć. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest przeprowadzenie szybkiej metamorfozy i uczynienie aranżacji sypialnianej wyjątkowo efektowną. 

Czy figurki dekoracyjne wciąż są modne?
180 odsłony
Trendy

Figurki dekoracyjne to jedna z najbardziej popularnych metod ozdabiania aranżacji domowych. Z ich pomocą można z łatwością dopełnić styl wnętrza, a także ukształtować jego ostateczny charakter. Sprawdź, w jakich stylach aranżacyjnych figurki dekoracyjne sprawdzą się najlepiej.

Jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów?
45 odsłony
News

Sprawdź jak wykorzystać dekoracyjny potencjał tekstyliów, by móc ożywić i upiększyć swoje wnętrza.

Roślinne motywy we wnętrzach – modny design 2019/2020
73 odsłony
Salon

Moda na naturalne dekoracje oraz motywy inspirowane światem przyrody to jeden z hitowych trendów wnętrzarskich tego roku. Sprawdź, jak wprowadzić motywy roślinne i modne dekoracje do swoich wnętrz.

Na co zwrócić uwagę wybierając pościel do sypialni?
55 odsłony
Salon

Wybierając pościel do sypialni warto zdecydować się na to, co najlepsze. Bowiem to właśnie komplet pościeli wraz z prześcieradłem będą miały kluczowe znaczenie w zakresie komfortu i higieny snu. Sprawdź, jakie pościele będą najlepsze do Twojej sypialni.

Jakie wybrać zasłony do wnętrz w stylu klasycznym?
52 odsłony
Inspiracje

Dekoracja okna ma szczególne znaczenie dla aranżacji wnętrz w stylu klasycznym. Sprawdź, jakie zasłony najlepiej sprawdzą się w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach.

Trendy w dekoracji wnętrz na rok 2019
15 odsłony
News

Każdy sezon przynosi pewne zmiany w zakresie mody na dekoracje i przedmioty użytkowe. Sprawdź najnowsze trendy w dekoracji wnętrz na rok 2019. Jakie dekoracje będą pojawiać się w najciekawszych projektach wnętrzarskich w tym roku?