News

Jak udekorować mały przedpokój?

mały przedpokój może stanowić swoiste wyzwanie aranżacyjne. Jednak znając kilka prostych trików wnętrzarskich z powodzeniem urządzisz eleganckie wnętrze, które wyda się optycznie dopracowane i przestronniejsze niż jest w rzeczywistości.
Czytaj dalej
Przegląd najważniejszych trendów wnętrzarskich na 2020 rok

Początek roku przynosi ze sobą pewne zmiany w zakresie urządzania wnętrz domowych. Pojawiają się nowe trendy w zakresie wykończeń, stosowanych materiałów, ale także w zakresie dekoracyjności. Sprawdź, jak się zmieniają aktualne trendy wnętrzarskie.
Czytaj dalej
Urządzamy wnętrza w stylu retro

Styl retro wciąż jest wyjątkowo modny. Coraz chętniej łączymy elementy tego designu i zestawiamy ze stylem nowoczesnym. Sprawdź, jakie dekoracje będą idealne do wnętrz w stylu retro.
Czytaj dalej
Kolor roku 2020 według PANTONE a dekoracje w Twoim domu

Każdego roku specjaliści z Instytutu Pantone wybierają kolor mający przewodzić i inspirować szeroko pojety świat designu, sztuki, mody. W tym roku wybór padł na elegancki i zarazem ponadczasowy odcień classic blue. Jak go wprowadzić w aranżacje wnętrzarskie?
Czytaj dalej
Elegancka jadalnia w klasycznym stylu

Jadalnia jest wnętrzem nie tylko użytkowym, ale i reprezentacyjnym. Urządzona w klasycznym stylu będzie prezentować się zachwycająco i ponadczasowo. Sprawdź, jakie dodatki w tym stylu będą idealne.
Czytaj dalej
Idealna aranżacja świątecznego stołu

Świąteczny stół powinien być efektownie zastawiony. Jego aranżacja powinna zachęcać do biesiadowania i tworzenia nowych wspomnień w gronie najbliższych. Sprawdź, jakie dekoracje będą idealne.
Czytaj dalej
Salon gotowy na Święta – jak go zaaranżować?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku, który pragniemy spędzać w gronie bliskich nam osób. Aby te chwile stały się jeszcze bardziej wyjątkowe, warto ozdobić salon, by podkreślić świąteczny klimat.
Czytaj dalej
Roślinne motywy we wnętrzach – modny design 2019/2020

Moda na naturalne dekoracje oraz motywy inspirowane światem przyrody to jeden z hitowych trendów wnętrzarskich tego roku. Sprawdź, jak wprowadzić motywy roślinne i modne dekoracje do swoich wnętrz.
Czytaj dalej
Prezent świąteczny dla mężczyzny? Z nami wybierzesz idealny!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku, w którym czekają nas wspaniałe chwile w gronie najbliższych. Wspaniałą tradycją świąteczną jest także obdarowywanie siebie nawzajem i sprawianie sobie tym samym wielkich wzruszeń i radości. Jeżeli zastanawiasz się, jakie prezenty dla mężczyzn będą idealne na najbliższe święta, mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych propozycji.
Czytaj dalej
Na co zwrócić uwagę wybierając pościel do sypialni?

Wybierając pościel do sypialni warto zdecydować się na to, co najlepsze. Bowiem to właśnie komplet pościeli wraz z prześcieradłem będą miały kluczowe znaczenie w zakresie komfortu i higieny snu. Sprawdź, jakie pościele będą najlepsze do Twojej sypialni.
Czytaj dalej