Dekoracje ścienne

Znalezionych produktów: 12 z 12

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
7 110
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 570 670 200

Masz problem z wyborem?
Chetnie Ci pomożemy!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Podkategorie

Dekoracje ścienne z charakterem. Każda aranżacja wymaga szczególnej oprawy, by mogła cieszyć domowników wyjątkowym wyglądem i nieprzeciętnym stylem. Wybierając wyłącznie kolory ścian, rodzaj podłogi oraz poszczególne meble w celu urządzenia wnętrz, nie uzyskamy wyjątkowego wyrazu w nich. Aby nadać im charakteru niezbędne są jeszcze dodatki i dek...

Dekoracje ścienne z charakterem. Każda aranżacja wymaga szczególnej oprawy, by mogła cieszyć domowników wyjątkowym wyglądem i nieprzeciętnym stylem. Wybierając wyłącznie kolory ścian, rodzaj podłogi oraz poszczególne meble w celu urządzenia wnętrz, nie uzyskamy wyjątkowego wyrazu w nich. Aby nadać im charakteru niezbędne są jeszcze dodatki i dekoracje ścienne a także spersonalizowane detale oddające osobowość domowników. Mimo że dekoracje ścienne wydają się być drobiazgami, to właśnie te niuanse mają wyjątkową zdolność kształtowania ostatecznego charakteru wnętrz. Dlatego urządzając swój dom lub biuro zadbaj także o szczegóły, które uczynią je jeszcze ciekawszymi i bardziej dopracowanymi.

Dekoracje na ścianę, które odmienią Twoje wnętrze

Każde wnętrze choćby nawet było idealnie wyremontowane i wyposażone w najpiękniejsze meble i sprzęty gospodarstwa domowego, to wymaga szczególnej oprawy. Ściany to nie tylko oczywista płaszczyzna, przy której ustawiamy meble w swoim domu. Stanowią bowiem także jedno z najważniejszych miejsc służących dekorowaniu aranżacji i kształtowaniu charakteru wnętrz. Dekoracje ścienne wnętrzarskie mają wyjątkową moc kształtowania nie tylko wyglądu i sposobu odbioru poszczególnych aranżacji, ale także wpływają na ich charakter i styl. Za pomocą zmiany dekoracji można albo podkreślić przyjęty styl przewodni we wnętrzu, albo go przełamać i zmodyfikować. Jeżeli chcesz odmienić swoje aranżacje i uczynić je wyjątkowo efektownymi i dopracowanymi, wybierz piękne dekoracje ścienne.

Do najpopularniejszych ozdób na nich umieszczanych należą przede wszystkim rodzinne lub artystyczne fotografie w różnorodnych ramkach, a także malowidła w klasycznych lub nowoczesnych ramach i antyramach.  W pokojach dziecięcych natomiast królują zazwyczaj prace plastyczne, dyplomy oraz własnoręcznie wykonane ozdoby, które mają zapewne najwyższą wartość wśród pozostałych w domu. Ale także niniejsze małe dzieła sztuki warto odpowiednio oprawić, by ich ekspozycja należycie oddawała ich unikatowość i piękno. Dekoracje ścienne mogą przybierać różne formy i mogą być dostosowane do wszelakich stylów wnętrzarskich. Jedno jednak łączy je wszystkie – sprawiają, że wnętrza stają się piękniejsze, a domownicy czują się w nich lepiej.

Dekoracje ścienne i ich wielki potencjał

Urządzając swój dom pewnie przykładasz szczególną wagę do kwestii jego funkcjonalności, komfortu jaki można w nim uzyskać za sprawą odpowiedniego wyposażenia i umeblowania, a także estetyki poszczególnych aranżacji wnętrzarskich. Dom to miejsce szczególne, które ma stanowić naszą enklawę i odzwierciedlać charaktery domowników, byśmy mogli się w nim czuć swobodnie i bezpiecznie. Aby uzyskać taki efekt ważne jest nie tylko odpowiednie wyposażenie go w sprzęty użytkowe i niezbędne nam meble, ale także dopełnić wnętrza pod względem dekoracyjnym. Wszelkiego rodzaju ozdoby, designerskie formy, a także rodzinne pamiątki mają za zadanie sprawić, że wnętrza staną się zarówno efektowniejsze wizualnie i stylistycznie dopełnione, jak i bardziej przyjazne dla domowników. Jedną z najlepszych form dopełnienia aranżacji wnętrzarskich stanowią dekoracje ścienne.

Dekoracje na ścianę – uniwersalna ozdoba

Wnętrza można ozdobić na wiele sposobów, ale to właśnie dekoracje ścienne stanowią najbardziej uniwersalny z nich. Nagie ściany wyglądają surowo i sprawiają, że aranżacje nie są zbyt przystępne w odbiorze. Natomiast dekoracje ścienne w różnorodnej postaci nadają im wyjątkowego wyrazu, który pozytywnie rzutuje na całą kompozycję wnętrza pod względem wizualnym. Wszelkiego rodzaju obrazy na ścianę, ramki, dzieła sztuki, wieszaki, zegary i wiele innych mogą uczynić twoje wnętrze efektowniejszym i bardziej stylowym.

Zaletą ozdób na ściany jest to, że pasują do każdego rodzaju wnętrza. Bowiem bez względu na to, czy urządzasz kuchnię, sypialnię, salon, czy biuro – dekoracje ścienne okażą się tu nieocenionym dodatkiem, który je pięknie przyozdobi. Ponadto można je z łatwością dobrać do każdego stylu wnętrzarskiego, dzięki czemu wyeksponują one efektowność aranżacji.

Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Wnętrza urządzone w tym stylu zawsze wpisują się w kanon designu, dzięki czemu czujemy się w nich swobodnie i przyjemnie. Ciepła kolorystyka odwołująca się do kolorów ziemi jest bliska naszym zmysłom i pozwala uzyskać efekt przytulnego klimatu.  Taką aranżację pięknie dopełnią dekoracje ścienne zaprojektowane w myśl stylu klasycznego. Ich ozdobne wzornictwo, ciekawa kolorystyka oraz wyjątkowy charakter uczynią klasyczne wnętrza jeszcze piękniejszymi i bardziej stylowymi. Zapraszamy do obejrzenia klasycznych dekoracji ściennych dostępnych w naszym asortymencie.

Dekoracje ścienne w naszym asortymencie

Zdając sobie sprawę z tego, że dekoracje ścienne powinny być najlepszej jakości pod względem wykonania, a także stanowić efektowny element wyposażenia wnętrz, przygotowaliśmy wyjątkowo bogatą ofertę ozdób, które cechują się precyzją wykonania oraz nienagannym dopracowaniem. Możesz tu znaleźć nieustannie powiększany asortyment dekoracji ściennych, które różnią się stylem wzorniczym, rodzajem oraz kolorystyką, byś mógł z powodzeniem dobrać poszczególne ozdoby do swoich indywidualnie zaprojektowanych aranżacji.

Oferujemy przede wszystkim:

  • dekoracje ścienne do wszelkiego rodzaju wnętrz domowych i biurowych,

  • dekoracje w różnych stylach wzorniczych,

  • dekoracje użytkowe,

  • dekoracje na ściany w wielu kolorach do wyboru.

Zapraszamy Państwa do zakupu produktów z naszego sklepu swiatdekoracje.pl, posiadamy szeroką gamę obrazów na ścianęceramikę dekoracyjną, eleganckie, klasyczne obrusy oraz zastawę stołową.



Czytaj więcej