Tkanina obiciowa - Kolekcja Goya
Świat Dekoracji

Tkanina obiciowa - Kolekcja Goya

Ocena klientów
36,00 zł

Zmieniamy się dla Was! Trwa przerwa techniczna! Wrócimy w całkiem nowej odsłonie!

(36,00 zł - cena za mb. tkaniny)

Brutto
Kolor tkaniny:
Dostępność:
Wysyłka w ciągu: 48h
Producent: (zaciągane z produktu)
30 dni na zwrot
Specyfikacja

szerokość:

wysokość:

kolor wiodący:

materiał:

faktura:

motyw:

Tkanina obiciowa z kolekcji GOYA

Materiał obiciowy z kolekcji Goya to gruby, mięsisty welur, który wyróżnia się miękkością oraz znakomitym wyglądem przyjemnej w dotyku tkaniny. Gęsty włos posiada ciekawą strukturę, która prezentuje się wyjątkowo elegancko. Tkanina Goya wyróżnia się także szeroką paletą barw, dzięki której z łatwością stworzysz ciekawe i oryginalne aranżacje. Materiał oferuje również szereg znakomitych właściwości, zabezpieczony został powłoką hydrofobową, która chroni materiał przed wsiąkaniem w jego strukturę rozlanych płynów.

Właściwości tkaniny Goya

  •  Powłoka hydrofobowa
  •  Miła w dotyku
 

Czyszczenie i pielęgnacja tkaniny Goya

Czyszczenie wyłącznie przy użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki. Nie używać środków na bazie alkoholi, benzyny i rozpuszczalników.

Plamy lepkie - zabrudzenia należy delikatnie usunąć łyżeczką. Nanieść na plamę odrobinę wody z mydłem, a następnie odsączyć papierem ręcznikowym. Operacje powtórzyć oraz przetrzeć ściereczką.

Plamy płynne - odsączyć rozlany płyn ręcznikiem papierowym. W razie potrzeby pozostałości plamy skroplić wodą z mydłem i ponownie odsączyć. Pozostawić do wyschnięcia.

Plamy atramentowe - nanieść na plamę odrobinę wody z mydłem, a następnie odsączyć papierem ręcznikowym. Powtórzyć operację i przetrzeć pozostałość po plamie suchą ściereczką.

Suche plamy - należy użyć odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia

Dane techniczne tkaniny Goya

Typ: Tkanina hydrofobowa
Gramatura: 480 g/m² ± 5%
Skład: 100% poliester
Ścieralność (Test Martindale): 25 000 cykli
Skłonność do mechacenia i peelingu: 5
Odporność wybarwień na światło: 5

 

Darmowe próbki tkanin

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy darmowe próbki tkanin obiciowych. Jest to znakomity sposób by dogłębniej zapoznać się ze strukturą tkaniny, jej właściwościami technicznymi oraz oryginalną kolorystyką. Jeśli posiadacie Państwo dodatkowe pytania na temat konkretnych materiałów zachęcamy do kontaktu mailowego z naszym sklepem. 

Darmowe próbki tkanin i materiałów obiciowych - swiatdekoracji.pl

Ważne

Wszystkie tkaniny obiciowe w naszym sklepie sprzedawane są w metrach bieżących (czyli 1 sztuka zakupionego produktu odpowiada 1 metrowi rolki o szerokości podanej w specyfikacji konkretnego materiału - najczęściej jest to około 140 cm). Kupując większą ilość zawsze otrzymujecie Państwo tkaninę w jednym kawałku.Metr bieżący materiału obiciowego - swiatdekoracji.pl


Kolorystyka tkanin widoczna na Państwa ekranach może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki materiału w zależności od typu monitora oraz jego kalibracji. Dopuszcza się także występowanie delikatnych różnic kolorystycznych pomiędzy różnymi partiami materiałów.
Właściwości i kolory - Tkanina Goya

Szczegóły produktu

Opis

Dostawa
3-4 dni
Rodzaj tkaniny
Welur
Zwrot
Produkt bezwrotny
Ścieralność
25 tys. cykli
Szerokość belki
142 cm +/- 2 cm
Tkanina obiciowa
Kolekcja Goya
Gramatura
480 GSM

Pobierz

Goya - Karta techniczna

Pobierz (1.74M)
 Oceny i komentarze klientów
Nikt jeszcze nie skomentował
w tym języku

Zobacz podobne produkty