Tkanina obiciowa - Kolekcja Alfa
Świat Dekoracji

Tkanina obiciowa - Kolekcja Alfa

Ocena klientów
23,00 zł

Zmieniamy się dla Was! Trwa przerwa techniczna! Wrócimy w całkiem nowej odsłonie!

(23,00 zł - cena za mb. tkaniny)

Brutto
Kolor tkaniny:
Dostępność:
Wysyłka w ciągu: 48h
Producent: (zaciągane z produktu)
30 dni na zwrot
Specyfikacja

szerokość:

wysokość:

kolor wiodący:

materiał:

faktura:

motyw:

Tkaniny tapicerskie z kolekcji ALFA

Kolekcja tkanin Alfa wykonana została z miękkiego pluszu, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Materiał wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w nienagannym stanie. Pomimo swojej grubości tkanina nie jest sztywna, co sprawia, że znakomicie układa się na obitym przedmiocie.

Dodatkowo wyposażona została w specjalne podbicie z owaty, które ma za zadanie jeszcze bardziej wzmocnić materiał przed rozdarciami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Prezentowana kolekcja Alfa dostępna jest w naszym sklepie w bogatej gamie kolorystycznej. Włókna tkaniny delikatnie układają się pod dłonią, dzięki czemu może się mienić w zależności od kąta padania światła.

Właściwości tkaniny

  •  Miła w dotyku
 

Czyszczenie i pielęgnacja

Czyszczenie wyłącznie przy użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki. Nie używać środków na bazie alkoholi, benzyny i rozpuszczalników.

Plamy lepkie - zabrudzenia należy delikatnie usunąć łyżeczką. Nanieść na plamę odrobinę wody z mydłem, a następnie odsączyć papierem ręcznikowym. Operacje powtórzyć oraz przetrzeć ściereczką.

Plamy płynne - odsączyć rozlany płyn ręcznikiem papierowym. W razie potrzeby pozostałości plamy skroplić wodą z mydłem i ponownie odsączyć. Pozostawić do wyschnięcia.

Plamy atramentowe - nanieść na plamę odrobinę wody z mydłem, a następnie odsączyć papierem ręcznikowym. Powtórzyć operację i przetrzeć pozostałość po plamie suchą ściereczką.

Suche plamy - należy użyć odkurzacza w celu usunięcia zabrudzenia

Dane techniczne tkaniny

Gramatura: 250 g/m2
Skład: 100% PES
Ścieralność (Test Martindale): 30 000 cykli
Rodzaj: plusz

 

Darmowe próbki tkanin

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy darmowe próbki tkanin obiciowych. Jest to znakomity sposób by dogłębniej zapoznać się ze strukturą tkaniny, jej właściwościami technicznymi oraz oryginalną kolorystyką. Jeśli posiadacie Państwo dodatkowe pytania na temat konkretnych materiałów zachęcamy do kontaktu mailowego z naszym sklepem. 

Darmowe próbki tkanin i materiałów obiciowych - swiatdekoracji.pl

Ważne

Wszystkie tkaniny obiciowe w naszym sklepie sprzedawane są w metrach bieżących (czyli 1 sztuka zakupionego produktu odpowiada 1 metrowi rolki o szerokości podanej w specyfikacji konkretnego materiału - najczęściej jest to około 140 cm). Kupując większą ilość zawsze otrzymujecie Państwo tkaninę w jednym kawałku.Metr bieżący materiału obiciowego - swiatdekoracji.pl


Kolorystyka tkanin widoczna na Państwa ekranach może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki materiału w zależności od typu monitora oraz jego kalibracji. Dopuszcza się także występowanie delikatnych różnic kolorystycznych pomiędzy różnymi partiami materiałów.Właściwości i kolory - Tkanina Alfa

Szczegóły produktu

Opis

Dostawa
3-4 dni
Rodzaj tkaniny
Plusz
Zwrot
Produkt bezwrotny
Ścieralność
30 tys. cykli
Szerokość belki
142 cm +/- 2 cm
Tkanina obiciowa
Kolekcja Alfa
Gramatura
250 GSM
 Oceny i komentarze klientów
Nikt jeszcze nie skomentował
w tym języku

Zobacz podobne produkty