Prześcieradła z gumką

Znalezionych produktów: 12 z 238

Filtruj według

Cena
35 140
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 570 670 200

Masz problem z wyborem?
Chetnie Ci pomożemy!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Prześcieradła z gumką, które zapewnią komfort snu

Na zdrowy sen składa się wiele czynników. Od higieny snu i zapewnienia komfortowych warunków po odpowiednio wygodne łóżko z materacem i pościel, które będą zapewniać najwyższe standardy wypoczynku. Jednym z elementów obowiązkowego wyposażenia łóżka jest oczywiście posłanie. Ze względu na wygodę ...

Prześcieradła z gumką, które zapewnią komfort snu

Na zdrowy sen składa się wiele czynników. Od higieny snu i zapewnienia komfortowych warunków po odpowiednio wygodne łóżko z materacem i pościel, które będą zapewniać najwyższe standardy wypoczynku. Jednym z elementów obowiązkowego wyposażenia łóżka jest oczywiście posłanie. Ze względu na wygodę użytkowania w szczególności polecane są prześcieradła z gumką. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjną ofertę różnorodnych prześcieradeł na gumce, które zapewnią komfort oraz higieniczny sen.

Prześcieradła z gumką – sposób na wygodny sen

Sen jest wyjątkowo istotny w życiu każdego z nas. Szacuje się, że śpiąc spędzamy aż 1/3 całego życia, więc warto o ten czas szczególnie się zatroszczyć. To w jakich warunkach śpimy i czy nic nie zakłóca danych faz snu, wpływa na nasze samopoczucie za dnia. Warto jednak pamiętać, że nie tylko nasze nastroje warunkowane są tym, jak spaliśmy w nocy, ale także stan zdrowia w dłuższej perspektywie. Często bowiem okazuje się, że nieodpowiednie warunki do snu przerywają go, a nasze ciało zamiast wypocząć w maksymalnym stopniu, jest niepotrzebnie napięte. Efektem mogą być przewlekłe bóle głowy, a także nieprzyjemności związane z problemami z kręgosłupem lub umiejętnością koncentracji uwagi. Zwykle zakłada się, że to przede wszystkim łóżko, stelaż, materac i poduszka mają kluczowe znaczenie w zakresie zapewnienia komfortu i zdrowego snu. Nic bardziej mylnego, gdyż do tej listy należy dodać także posłanie. Wybierając prześcieradło, które podczas nocy będzie się zwijać i nas gnieść lub będzie wykonane z nieodpowiedniego materiału, zdrowy i wygodny sen staną się po prostu nieosiągalne. Dlatego najlepszym wyborem wśród dostępnych wariantów są prześcieradła bawełniane z gumką. Jakie są ich najważniejsze walory mające znaczenie dla codziennego ich użytkowania?

Zalety prześcieradeł bawełnianych z gumką

Rynek oferuje wyjątkowo bogaty i zarazem atrakcyjny wybór różnorodnych prześcieradeł. Jednakże warto pamiętać, że wyposażając swoje łóżko w pościel i poszewki, warto wybierać to co najlepsze, gdyż te rzeczy będą miały realny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i poczucie wypoczęcia. Prześcieradła z gumką od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż posiadają wiele walorów przeważających nad tradycyjne pościele. Bez wątpienia jedną z największych zalet prześcieradła na gumce jest to, że dzięki naciągnięciu go na powierzchnię łóżka lub materaca możemy pozbyć się nawet najmniejszych fałd i zagnieceń, dzięki czemu uzyskujemy jednolitą płaszczyznę i nie musimy poświęcać dodatkowego czasu i starań na jej precyzyjne wygładzanie.

Wystarczy po prostu zadbać o to, aby prześcieradło z gumką było optymalnie dobrane do rozmiaru powierzchni spania. Ponadto warto zauważyć, że naciągnięte prześcieradło bawełniane z gumką nie będzie zmieniać swojego położenia nawet, gdy w nocy będziemy się na nim poruszać, wiercić, obracać na drugi bok. Gumka skutecznie utrzymuje naprężenie tkaniny, dzięki czemu podczas snu nie powstaną nowe fałdki lub zagniecenia, co mogłoby zakłócać wygodny i spokojny sen. Prześcieradła frotte i z cieńszej bawełny są wyjątkowo przyjemne w dotyku i przewiewne, co pozwala skórze komfortowo oddychać.

Prześcieradła z gumką w naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę prześcieradeł z gumką, które dostępne są w różnorodnych kolorach, rozmiarach, a także gramaturach tkanin bawełnianych. Znajdziesz tu najwyższej jakości prześcieradła na gumce, których bawełna jest odporna na trudy codziennego użytkowania, częste pranie i suszenie w suszarkach. Wybierając bawełniane prześcieradła warto mieć na uwadze jakość bawełny, z których są wykonane, bowiem niestety „bawełna bawełnie nie równa”, co szybko przejawia się w kondycji tkaniny podczas użytkowania. Polecamy prześcieradła frotte, które są miłe w dotyku i stosunkowo grube, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w szczególności w okresie jesieni oraz zimy.

Dostępne rozmiary:

- prześcieradła 120x160 cm,

- prześcieradła z gumką 140x200 cm,

- prześcieradła 160x200 cm,

- prześcieradła z gumką 120x200 cm,

- prześcieradła 180x200 cm,

- prześcieradła 200x220 cm.

Czytaj więcej