Prześcieradła z gumką

Znalezionych produktów: 12 z 265

Filtruj według

Cena
35 140
Kolor wiodący
więcej... mniej
Motyw
więcej... mniej
Faktura
więcej... mniej
Wymiary
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Skład
więcej... mniej
Gramatura
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 570 670 200

Masz problem z wyborem?
Chetnie Ci pomożemy!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Prześcieradła z gumką, które zapewnią komfort snu

Na zdrowy sen składa się wiele czynników. Od higieny snu i zapewnienia komfortowych warunków po odpowiednio wygodne łóżko z materacem i pościel, które będą zapewniać najwyższe standardy wypoczynku. Jednym z elementów obowiązkowego wyposażenia łóżka jest oczywiście posłanie. Ze względu na wygodę ...

Prześcieradła z gumką, które zapewnią komfort snu

Na zdrowy sen składa się wiele czynników. Od higieny snu i zapewnienia komfortowych warunków po odpowiednio wygodne łóżko z materacem i pościel, które będą zapewniać najwyższe standardy wypoczynku. Jednym z elementów obowiązkowego wyposażenia łóżka jest oczywiście posłanie. Ze względu na wygodę użytkowania w szczególności polecane są prześcieradła z gumką. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjną ofertę różnorodnych prześcieradeł na gumce, które zapewnią komfort oraz higieniczny sen.

Prześcieradła z gumką – sposób na wygodny sen

Sen jest wyjątkowo istotny w życiu każdego z nas. Szacuje się, że śpiąc spędzamy aż 1/3 całego życia, więc warto o ten czas szczególnie się zatroszczyć. To w jakich warunkach śpimy i czy nic nie zakłóca danych faz snu, wpływa na nasze samopoczucie za dnia. Warto jednak pamiętać, że nie tylko nasze nastroje warunkowane są tym, jak spaliśmy w nocy, ale także stan zdrowia w dłuższej perspektywie. Często bowiem okazuje się, że nieodpowiednie warunki do snu przerywają go, a nasze ciało zamiast wypocząć w maksymalnym stopniu, jest niepotrzebnie napięte. Efektem mogą być przewlekłe bóle głowy, a także nieprzyjemności związane z problemami z kręgosłupem lub umiejętnością koncentracji uwagi. Zwykle zakłada się, że to przede wszystkim łóżko, stelaż, materac i poduszka mają kluczowe znaczenie w zakresie zapewnienia komfortu i zdrowego snu. Nic bardziej mylnego, gdyż do tej listy należy dodać także posłanie. Wybierając prześcieradło, które podczas nocy będzie się zwijać i nas gnieść lub będzie wykonane z nieodpowiedniego materiału, zdrowy i wygodny sen staną się po prostu nieosiągalne. Dlatego najlepszym wyborem wśród dostępnych wariantów są prześcieradła bawełniane z gumką. Jakie są ich najważniejsze walory mające znaczenie dla codziennego ich użytkowania?

Zalety prześcieradeł bawełnianych z gumką

Rynek oferuje wyjątkowo bogaty i zarazem atrakcyjny wybór różnorodnych prześcieradeł. Jednakże warto pamiętać, że wyposażając swoje łóżko w pościel i poszewki, warto wybierać to co najlepsze, gdyż te rzeczy będą miały realny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i poczucie wypoczęcia. Prześcieradła z gumką od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż posiadają wiele walorów przeważających nad tradycyjne pościele. Bez wątpienia jedną z największych zalet prześcieradła na gumce jest to, że dzięki naciągnięciu go na powierzchnię łóżka lub materaca możemy pozbyć się nawet najmniejszych fałd i zagnieceń, dzięki czemu uzyskujemy jednolitą płaszczyznę i nie musimy poświęcać dodatkowego czasu i starań na jej precyzyjne wygładzanie.

Wystarczy po prostu zadbać o to, aby prześcieradło z gumką było optymalnie dobrane do rozmiaru powierzchni spania. Ponadto warto zauważyć, że naciągnięte prześcieradło bawełniane z gumką nie będzie zmieniać swojego położenia nawet, gdy w nocy będziemy się na nim poruszać, wiercić, obracać na drugi bok. Gumka skutecznie utrzymuje naprężenie tkaniny, dzięki czemu podczas snu nie powstaną nowe fałdki lub zagniecenia, co mogłoby zakłócać wygodny i spokojny sen. Prześcieradła frotte i z cieńszej bawełny są wyjątkowo przyjemne w dotyku i przewiewne, co pozwala skórze komfortowo oddychać.

Prześcieradła z gumką w naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę prześcieradeł z gumką, które dostępne są w różnorodnych kolorach, rozmiarach, a także gramaturach tkanin bawełnianych. Znajdziesz tu najwyższej jakości prześcieradła na gumce, których bawełna jest odporna na trudy codziennego użytkowania, częste pranie i suszenie w suszarkach. Wybierając bawełniane prześcieradła warto mieć na uwadze jakość bawełny, z których są wykonane, bowiem niestety „bawełna bawełnie nie równa”, co szybko przejawia się w kondycji tkaniny podczas użytkowania. Polecamy prześcieradła frotte, które są miłe w dotyku i stosunkowo grube, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w szczególności w okresie jesieni oraz zimy.

Dostępne rozmiary:

- prześcieradła 120x160 cm,

- prześcieradła z gumką 140x200 cm,

- prześcieradła 160x200 cm,

- prześcieradła z gumką 120x200 cm,

- prześcieradła 180x200 cm,

- prześcieradła 200x220 cm.

Czytaj więcej