Zasłony zaciemniające

Znalezionych produktów: 12 z 240

Filtruj według

Cena
19 155
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 570 670 200

Masz problem z wyborem?
Chetnie Ci pomożemy!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Zasłony zaciemniające

Każde wnętrze wymaga szczególnej oprawy, by mogło tworzyć aurę domowej przytulności i jednocześnie być eleganckie. Aby nasze wnętrza były przyjazne i komfortowe, a także sprzyjały przyjemnemu ich użytkowaniu, warto dopracować je w każdym detalu dodając np. zasłony na flexach. Szczególną wartość dekoracyjną, jak i praktyczną...

Zasłony zaciemniające

Każde wnętrze wymaga szczególnej oprawy, by mogło tworzyć aurę domowej przytulności i jednocześnie być eleganckie. Aby nasze wnętrza były przyjazne i komfortowe, a także sprzyjały przyjemnemu ich użytkowaniu, warto dopracować je w każdym detalu dodając np. zasłony na flexach. Szczególną wartość dekoracyjną, jak i praktyczną mają okna. To, jak zostaną zaaranżowane będzie miało decydujący wpływ na efekt wizualny i użytkowy wnętrza, jak i odbiór estetyki całej aranżacji. Planując wygląd dekoracji okien w poszczególnych wnętrzach, warto rozważyć zakup zasłon zdobionych, które nie tylko będą się pięknie prezentować, ale także dadzą komfort i wrażenie intymności.

Zalety zasłon zaciemniających

Zasłony zaciemniające pełnią dwie elementarne funkcje. Pierwszą z nich jest funkcja estetyczna, gdyż stanowią one niebanalną ozdobę i dopełnienie aranżacji danego wnętrza, ale także są istotnym elementem dekoracji okiennej. Drugą ich rolą jest chronienie przed promieniami słonecznymi. To właśnie ochrona przed uporczywym światłem dziennym jest ich najważniejszą funkcjonalnością i sprawia, że doceniamy nie tylko walory estetyczne, ale i praktyczne. Zasłona zaciemniająca wykonywana jest z tkaniny o na tyle gęstym splocie włókien, że stanowią optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi w dowolnych wnętrzach. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w pokojach dziecięcych, w których możemy dzięki nim łatwiej przygotować i wyciszyć dziecko do snu podczas dziennej drzemki. Także w gabinetach i biurach zasłony welwet okażą się bardzo przydatne, gdyż pozwolą zaciemnić okno, w przypadku gdy światło pada na monitor i uniemożliwia wygodną pracę przy komputerze. Jednak najbardziej popularne ich zastosowanie jest we wnętrzach sypialnianych, gdyż dają tam poczucie większej intymności.

Zasłony zaciemniające w sypialni

Sypialnia jest wyjątkowym pomieszczeniem dla domowników. To w niej można się zrelaksować po ciężkim dniu spędzonym poza domem, a także wypocząć w wygodnym łóżku. Jest to też pomieszczenie bardzo intymne, zwykle niedostępne dla innych osób poza domownikami. Aby czuć się w niej jeszcze bardziej komfortowo i swobodnie, warto wybrać zasłony zaciemniające zamiast tradycyjnych. Dzięki temu nie tylko uchronimy się przed słonecznymi promieniami, ale także zapewnimy sobie maksymalne poczucie intymności w sypialni. Zasłony zaciemniające docenimy w szczególności w okresie letnim, gdy słońce wcześnie wstaje, ale i późno zachodzi. Dzięki zaciemnieniu nimi okien pobudka o poranku będzie łagodniejsza i przyjemniejsza, gdyż ostre światło wpadające przez okno nie będzie nas mocno razić. Wieczorami natomiast, gdy chcemy położyć się spać wcześniej, wystarczy zasłonić okno zasłonami zaciemniającymi, by móc uzyskać ciemniejsze wnętrze sprzyjające wypoczynkowi i relaksacji.


Zalety zasłon zaciemniających:

  • tworzą przytulną aurę pomieszczeniom,
  • są eleganckie, estetyczne,
  • zapewniają dyskrecję i intymność,

Zasłony na przelotkach dostępne są w postaci gotowych zasłon, materiału na metry czy też tkaniny na zamówienie. Stylowa zasłona zaciemniająca uczyni aranżację przytulniejszą i bardziej dopracowaną estetycznie. Naszym atutem są modne i eleganckie zasłony na szelkach oraz zasłony z nadrukiem.Czytaj więcej